понедельник, 14 февраля 2011 г.

Концепція мовної освіти

8 лютого п.р. у Міністерстві освіти і науки України відбулось засідання круглого столу з питань Концепції мовної освіти за участю розробників концепції та представників ЗМІ і громадськості.

Концепція мовної освіти в Україні визначає мету і завдання, принципи вивчення мов, структуру і зміст навчання, умови реалізації. 
Концепцією визначено, що в Україні функціонує система неперервної мовної освіти, підкріплена виваженою мовною політикою держави, спрямованою на:
  1. обов'язкове оволодіння державною українською мовою всіма громадянами (незалежно від національності, віросповідання, сфери суспільно-виробничої діяльності);
  2. досконале володіння рідною мовою кожним її носієм;
  3.  знання іноземних мов;
  4.  виховання мовної толерантності.
Проект Концепції ґрунтується на основних положеннях Конституції України (зокрема ст. 10 та п. 4 ст. 9, 32), Законів України <Про освіту>, <Про мови в Українській РСР> (ст. 25), Державної національної програми <Освіта> (Україна ХХІ століття), Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті, Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти.

Джерело: Mon.gov.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...